Děti Angeliny Jolie: Vše, co potřebujete vědět o jejích dětech

Děti Angeliny Jolie: Vše, co potřebujete vědět o jejích dětech

Děti Angeliny Jolie: Vše, co potřebujete vědět o jejích dětech

Angelina Jolie, slavná americká herečka a filantropka, je známá nejen svým talentem a krásou, ale také svým zájmem o adopci a péči o děti. Jolie má celkem šest dětí, z nichž některé jsou biologické a jiné jsou adoptované.

Jednoznačně nejznámější z jejích dětí jsou dvojčata Knox Léon a Vivienne Marcheline, kteří se narodili v roce 2008. Jejich narození bylo obklopeno velkou mediální pozorností, protože fanoušci Angeliny Jolie a jejího tehdejšího partnera Brada Pitta byli nadšeni tímto přírůstkem do rodiny.

Ale Angelina Jolie se nezaměřuje pouze na biologickou rodičovskou roli. Její zájem o adopci ji přivedl k přijetí tří dalších dětí z různých zemí. Maddox Chivan, který se narodil v Kambodži, byl prvním adoptovaným dítětem Angeliny Jolie. Poté následovala adopce Zahary Marley, která pochází z Etiopie, a Pax Thiena, adoptovaného z Vietnamu.

Angelina Jolie se vždy zasazovala o práva dětí a jejich ochranu. Její rozhodnutí adoptovat děti z různých zemí světa je důkazem jejího závazku pomáhat těm, kteří to potřebují. Její rozhodnutí také ovlivnilo mnoho dalších lidí, kteří se rozhodli následovat její příklad a přijmout dítě do své rodiny.

Angelina Jolie je skvělou matkou a její děti jsou pro ni prioritou. Jejich výchova je založena na lásce, respektu a humanitárních hodnotách, které Angelina Jolie zastává. Její děti jsou zároveň jejím největším zdrojem radosti a inspirace.

Angelina Jolie a Brad Pitt: Slavný pár

Děti Angeliny Jolie: Vše, co potřebujete vědět o jejích dětech

Angelina Jolie a Brad Pitt jsou slavným hereckým párem, který zaujal svět svou krasou a talentem. Jejich vztah byl často předmětem zájmu médií a fanoušků. Společně mají šest dětí, které jsou neodmyslitelnou součástí jejich života.

Jolie a Pitt se poprvé setkali na natáčení filmu „Pan a paní Smithovi“ v roce 2004. Během natáčení se mezi nimi rozvinul silný vztah, který vyústil v jejich svatbu v roce 2014. Jejich manželství však skončilo rozvodem v roce 2016.

Jolie a Pitt mají tři biologické děti a tři adoptované děti. Jejich biologické děti jsou Shiloh, Knox a Vivienne. Shiloh se narodila v roce 2006, zatímco dvojčata Knox a Vivienne přišla na svět v roce 2008. Jolie a Pitt také adoptovali tři děti z různých zemí – Maddoxa, Paxa a Zaharu.

Děti Angeliny Jolie a Brada Pitta vyrůstají v neobvyklém prostředí, plném slavných osobností a mediálního zájmu. Jolie a Pitt se však snaží chránit své děti před přílišným veřejným zájmem a poskytnout jim normální a stabilní život.

Jolie a Pitt se mohou rozcházet jako pár, ale jejich společná láska k dětem zůstává nezměněná. Jsou to rodiče, kteří se snaží dát svým dětem to nejlepší a vychovat je jako dobře informované a ohleduplné jedince.

Děti Angeliny Jolie a Brada Pitta mají vzácnou příležitost vyrůstat v prostředí, které jim umožňuje objevovat svůj vlastní talent a zájmy. Jejich rodiče jsou jim oporou a inspirací, ať už se jedná o hereckou kariéru nebo humanitární práci, kterou oba provádějí.

Celý svět sleduje jejich životní příběh a děti Angeliny Jolie a Brada Pitta mají před sebou velkou budoucnost plnou možností a příležitostí. Jejich rodiče je podporují a věří, že se stanou úspěšnými a šťastnými jedinci.

Historie jejich vztahu

Angelina Jolie má celkem šest dětí, které adoptovala a porodila během svého života. Její vztah s dětmi je plný lásky a péče.

Jedním z prvních dětí, které Angelina adoptovala, byl Maddox Chivan Jolie-Pitt. Maddox pochází z Kambodže a Angelina ho adoptovala v roce 2002, když mu bylo pouhých sedm měsíců. Od té doby se stal důležitou součástí Jolieho rodiny a vždy ho podporovala v jeho zájmech a cílech.

Další adoptované dítě Angeliny je Pax Thien Jolie-Pitt. Pax pochází z Vietnamu a byl adoptován v roce 2007, když mu bylo sedm let. Angelina ho přijala do své rodiny a dala mu nový domov plný lásky a péče.

Angelina také porodila tři biologické děti. Její první biologické dítě, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, se narodilo v roce 2006. O několik let později se narodily její dvojčata, Knox Léon Jolie-Pitt a Vivienne Marcheline Jolie-Pitt, v roce 2008.

Angelina má také adoptovanou dceru Zaharu Marley Jolie-Pitt, kterou přijala v roce 2005. Zahara pochází z Etiopie a Angelina se o ni stará s láskou a péčí.

Jolieho děti jsou pro ni nejdůležitější a jejich vztah je plný lásky a podpory. Angelina se vždy snaží být skvělou matkou a dávat svým dětem to nejlepší.

Rozvod a vliv na děti

Rozvod je pro děti vždy obtížný a stresující proces, a to platí i v případě Angeliny Jolie a jejích dětí. Angelina a její bývalý manžel Brad Pitt se rozvedli v roce 2016 po dlouhé bitvě o opatrovnictví dětí. Tento rozvod měl samozřejmě vliv na děti a jejich emocionální a psychický stav.

Děti Angeliny Jolie a Brada Pitta, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox a Vivienne, byly svědky rozpadu jejich rodiny a musely se vyrovnávat s novou realitou, ve které jejich rodiče nežijí spolu. Tento rozvod způsobil ve dětech smutek, zmatek a nejistotu.

Angelina Jolie se snaží chránit své děti před negativními dopady rozvodu a dělá vše, co je v jejích silách, aby jim poskytla potřebnou podporu. Snaží se udržet jejich životy co nejstabilnějšími a minimalizovat změny, které by mohly negativně ovlivnit jejich pohodu.

Navzdory všem obtížím, které rozvod přináší, Angelina Jolie se snaží udržet dobrý vztah se svými dětmi a podporovat je ve svých zájmech a snahách. Jejich blaho je pro ni prioritou a je ochotna udělat cokoli, aby zajistila jejich šťastný a zdravý život.

Dítě Věk
Maddox 19
Pax 17
Zahara 16
Shiloh 15
Knox 13
Vivienne 13

Jména a věk dětí

Děti Angeliny Jolie: Vše, co potřebujete vědět o jejích dětech

Angelina Jolie a Brad Pitt mají spolu šest dětí. Zde je seznam jejich jmen a věků:

Jméno Věk
Maddox 19 let
Pax 17 let
Zahara 16 let
Shiloh 14 let
Knox 12 let
Vivienne 12 let

Tato rodina má různé zájmy a talent. Angelina Jolie je hrdá na své děti a často je doprovází na veřejných akcích. Jejich jména jsou dobře známá po celém světě.

Maddox – nejstarší syn

Děti Angeliny Jolie: Vše, co potřebujete vědět o jejích dětech

Maddox Jolie-Pitt je nejstarším synem slavné herečky Angeliny Jolie. Narodil se 5. srpna 2001 v Kambodži a je adoptovaný. Angelina Jolie adoptovala Maddoxa v roce 2002, když mu bylo pouhých sedm měsíců.

Maddox je velmi blízký své matce a často ji doprovází na různých akcích a událostech. Je také velmi talentovaný a projevuje zájem o umění a filmovou tvorbu. V minulosti se objevil ve filmu „By the Sea“ spolu s Angelinou Jolie a Bradem Pittem.

Maddox je také aktivní v humanitárních aktivitách a podporuje různé charitativní organizace po celém světě. Je známý svou láskou k adrenalinovým sportům a často se věnuje lezení a motokrosu.

Jako nejstarší syn Angeliny Jolie a Brada Pitta je Maddox důležitou součástí rodiny a je velmi respektován a obdivován. Je to mladý muž s velkým potenciálem a jeho budoucnost je velmi slibná.

Zahara – adoptovaná dcera

Děti Angeliny Jolie: Vše, co potřebujete vědět o jejích dětech

Zahara Marley Jolie-Pitt je jedním ze šesti dětí slavné herečky Angeliny Jolie a jejího bývalého manžela Brada Pitta. Zahara byla adoptována Angelinou Jolie v roce 2005 z Etiopie, když jí byly pouhé tři měsíce. Její příběh adopce byl velmi emotivní a Angelina se rozhodla adoptovat Zaharu poté, co viděla její fotku v sirotčinci.

Zahara je známá svou silnou osobností a charismatem. Její exotické vzhled, tmavé vlasy a karamelová pokožka ji činí jedinečnou. Její matka Angelina Jolie se o ni stará s láskou a pečlivostí, stejně jako o své ostatní děti.

Zahara je velmi talentovaná a má ráda umění. Otec Brad Pitt ji často doprovází na různých kulturních akcích a uměleckých výstavách. Zahara také projevuje zájem o humanitární práci, stejně jako její slavná matka. Její budoucnost je plná možností a věříme, že Zahara bude pokračovat v rodinné tradici pomáhat druhým.

Pax – adoptovaný syn

Pax je jedním z adoptovaných dětí Angeliny Jolie. Byl adoptován jako batole z Vietnamu v roce 2007. Původně dostal jméno Pham Quang Sang, ale poté, co byl přijat do rodiny Jolie, bylo mu jméno změněno na Pax Thien Jolie-Pitt.

Pax se narodil v listopadu 2003 a byl opuštěn v sirotčinci, kde strávil první roky svého života. Angelina Jolie se rozhodla adoptovat ho, když navštívila Vietnam v rámci humanitárních misí. Pax se stal čtvrtým dítětem Angeliny Jolie a jejího tehdejšího partnera Brada Pitta.

Od té doby Pax vyrůstá v bohaté a slavné rodině, která mu poskytuje lásku a péči. Spolu se svými sourozenci má Pax příležitost cestovat po celém světě a zažívat různé kultury a zážitky.

Pax je také známý pro svou podporu charitativních projektů. Spolu se svými rodiči se účastní humanitárních misí a pomáhá lidem v nouzi. Pax je příkladem toho, jak děti slavných osobností mohou využít svého vlivu a bohatství k dobrému.

Jméno Původní jméno Narození Země původu
Pax Thien Jolie-Pitt Pham Quang Sang Listopad 2003 Vietnam

Nejčastější dotazy k tématu Děti Angeliny Jolie: Vše, co potřebujete vědět o jejích dětech

Kolik dětí má Angelina Jolie?

Angelina Jolie má celkem šest dětí.

Kolik biologických dětí má Angelina Jolie?

Angelina Jolie má tři biologické děti.

Kdo je biologickým otcem dětí Angeliny Jolie?

Biologickým otcem prvních tří dětí Angeliny Jolie je její bývalý manžel Brad Pitt.

Kolik adoptovaných dětí má Angelina Jolie?

Angelina Jolie má tři adoptované děti.

Z jakých zemí pocházejí adoptované děti Angeliny Jolie?

Adoptované děti Angeliny Jolie pocházejí z Kambodže, Etiopie a Vietnamu.

Kolik dětí má Angelina Jolie?

Angelina Jolie má celkem šest dětí.

Má Angelina Jolie biologické děti?

Ano, Angelina Jolie má tři biologické děti.

Napsat komentář